n/a - en to fa_IR translation catalogue (220 entries)

en: 
    
    Note: If you want to delete a shortcut file, the source file will NOT be deleted.
    If you want to delete a non-shortcut file, all associated shortcuts are deleted, too.
fa_IR: 
    
    توجه: اگر می خواهید یک فایل میانبر را حذف کنید ، فایل منبع حذف نمی شود.
    اگر می خواهید یک فایل غیر میانبر را حذف کنید ، تمام میانبرهای مرتبط نیز حذف می شوند.

en: '%s' already exists in this folder.
fa_IR: '%s' قبلاً در این پوشه وجود دارد.

en: '%s' is not a valid folder name.
fa_IR: '%s' این یک نام معتبر برای پوشه نیست.

en: A *gallery data folder* can only contain images. It is easier for you to distinguish where your visual galleries are located.
    
    You can also order the images into *a custom image order* per drag&drop.
fa_IR: یک *پوشه داده های گالری* فقط می تواند حاوی تصاویر باشد. تشخیص محل قرارگیری گالری های بصری برای شما آسان تر است.
    
    همچنین می‌توانید تصاویر را به *ترتیب سفارشی تصویر* در هر کشیدن و رها کردن سفارش دهید.

en: A collection cannot contain files.
fa_IR: یک مجموعه نمی تواند حاوی فایل باشد.

en: A collection cannot contain files. But you can create other collections and <strong> galleries</strong> there.
fa_IR: یک مجموعه نمی تواند حاوی فایل باشد. اما می توانید مجموعه های دیگر و <strong> گالری </strong> را در آنجا ایجاد کنید.

en: A collection cannot contain files. However, you can create additional collections and *galleries* there. This gallery is only a *gallery data folder*, i.e. they are not automatically visible on the website.
    
    You can create a *visual gallery* by using a shortcode in the Visual Editor on your pages/postings.
fa_IR: یک مجموعه نمی تواند حاوی فایل باشد. با این وجود می توانید مجموعه های اضافی و * گالری * را در آنجا ایجاد کنید. این گالری فقط یک پوشه داده گالری * است ، یعنی آنها به طور خودکار در وب سایت قابل مشاهده نیستند.
    
    می توانید با استفاده از کد کوتاه در ویرایشگر ویژوال در صفحات / ارسال های خود ، یک گالری تصویری * ایجاد کنید.

en: A folder can contain any file type and collection, but not galleries. If you want to create a subfolder, select a folder and click this button.
fa_IR: یک پوشه می تواند شامل هر نوع فایل و مجموعه باشد ، اما گالری نیست. اگر می خواهید یک زیر پوشه ایجاد کنید ، یک پوشه را انتخاب کنید و روی این دکمه کلیک کنید.

en: A folder can contain every type of file or a collection, but not gallery.
fa_IR: یک پوشه می تواند شامل هر نوع فایل یا مجموعه باشد ، اما گالری نیست.

en: Activate this option if you are using a page builder like Divi Page Builder, WPBakery Page Builder or Elementor.
fa_IR: اگر از سازنده صفحه مانند Divi Page Builder ، WPBakery Page Builder یا Elementor استفاده می کنید ، این گزینه را فعال کنید.

en: All
fa_IR: همه

en: All available folders will be exported. The current structure is not lost during import - but check that there are no duplicate names in the import data, as these are not checked.
fa_IR: همه پوشه های موجود برون ریزی می شوند. ساختار فعلی در هنگام درون ریزی از بین نمی رود - اما بررسی کنید که هیچ نام تکراری در داده های وارد شده وجود نداشته باشد، زیرا این بررسی نشده است.

en: All files
fa_IR: همه فایل ها

en: Are you sure to delete *{count} folders*? All files gets moved to Unorganized.
fa_IR: از حذف *{count} پوشه* مطمئن هستید؟همه فایل ها به دسته بندی نشده منتق می شوند

en: Are you sure to delete *{name}*? All files gets moved to Unorganized.
fa_IR: از حذف *{name}* مطمئن هستید؟ همه فایل ها به دسته بندی نشده منتق می شود.

en: Are you sure?
fa_IR: آیا مطمئن هستید؟

en: Attachment File
fa_IR: فایل ضمیمه

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Before this node
fa_IR: قبل از این گره

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Change the hierarchical order of the folders.
fa_IR: ترتیب سلسله مراتبی پوشه ها را تغییر دهید.

en: Click this to create a *new gallery data folder*
fa_IR: برای ایجاد یک پوشه جدید داده گالری کلیک کنید

en: Click this to create a new collection
fa_IR: جهت ایجاد مجموعه جدید کلیک کنید

en: Click this to create a new folder
fa_IR: جهت ایجاد پوشه جدید کلیک کنید

en: Collection
fa_IR: مجموعه

en: Columns
fa_IR: ستون ها

en: Complementary Plugins
fa_IR: افزونه های مکمل

en: Complete file and folder manager
fa_IR: مدیریت کامل فایل و پوشه

en: Copy one file
fa_IR: یک فایل کپی شد

en: Copy {count} files
fa_IR: تعدا {count} فایل کپی شد

en: Cover image
fa_IR: تصویر کاور(جلد)

en: Custom content order?
fa_IR: مرتب سازی سفارشی تصویر?

en: Custom image order
fa_IR: مرتب سازی سفارشی تصویر

en: Deactivate automatic ordering
fa_IR: غیر فعال سازی مرتب سازی خودکار

en: Default startup folder
fa_IR: پوشه پیش فرض زمان شروع به کار

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete the current selected folder.
fa_IR: پوشه انتخاب شده حذف شد.

en: Delete the current selected folders.
fa_IR: پوشه های انتخاب شده حذف شدند.

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Dismiss
fa_IR: رد کردن

en: Dismiss notice
fa_IR: رد کردن اعلامیه

en: Enter license
fa_IR: ورود مجوز استفاده

en: Export
fa_IR: برون ریزی

en: Export / Import Real Media Library folders
fa_IR: درون ریزی / برون ریزی دسته بندی های تعریف شده

en: Exported data:
fa_IR: برون ریزی داده ها :

en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Fetch only media in a folder by folder id.
fa_IR: فقط رسانه را در یک پوشه با شناسه پوشه واکشی کنید.

en: Filter in insert media dialog
fa_IR: فیلتر را در گفتگوی رسانه وارد کنید

en: Folder
fa_IR: پوشه

en: Folder details
fa_IR: جزئیات پوشه

en: Folder not found.
fa_IR: پوشه یافت نشد.

en: Folder type
fa_IR: نوع پوشه

en: Folders
fa_IR: پوشه ها

en: For this file is %d shortcut available in the following folder: | For this file are %d shortcuts available in the following folders:
fa_IR[0]: برای این فایل %d ، در پوشه زیر میانبر موجود هست :
fa_IR[1]: برای این فایل %d ، در پوشه های زیر میانبرهایی وجود دارد:

en: Forbidden
fa_IR: ممنوع

en: Full Size
fa_IR: اندازه واقعی

en: Gallery
fa_IR: گالری

en: Gallery from Media Folder
fa_IR: ایجاد گالری از پوشه مدیا

en: General
fa_IR: عمومی

en: General settings for the current logged in user.
fa_IR: تنظیمات عمومی برای کاربر فعلی وارد شده به سایت

en: Get PRO!
fa_IR: دریافت نسخه *PRO*!

en: Get more organized with different types of folders: Collections and galleries help you to easily recognize where your image galleries are located.
fa_IR: دسته بندی بیشتر با انواع مختلف پوشه ها داشته باشید:مجموعه ها و گالری ها به شما کمک می کنند تا گالری های تصویر خود را به راحتی تشخیص دهید.

en: Get your PRO license now!
fa_IR: همین حالا نسخه *PRO* افزونه را دریافت کنید!

en: Get your folder contents in order and arrange your files according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
fa_IR: محتوای پوشه خود را به ترتیب مرتب کنید و فایل های خود را مطابق با معیار (به عنوان مثال نزولی نام) یا با کشیدن و رها کردن ترتیب دهید.

en: Get your free license
fa_IR: همین حالا نسخه *PRO* افزونه را دریافت کنید

en: Hide shortcuts in "All files"
fa_IR: میانبر "همه فایل ها" را مخفی کن

en: Hold any key to create a shortcut
fa_IR: جهت ایجاد میانبر کلیدی را نگه دارید.

en: I want to learn more!
fa_IR: من قصد دارم بیشتر آموزش ببینم!

en: If no next node is given, the element is placed at the end.
fa_IR: اگر گره بعدی داده نشود ، عنصر در انتها قرار می گیرد.

en: If you move a file, the corresponding translated file will also be moved.
fa_IR: اگر فایلی را منتقل کنید ، فایل ترجمه شده مربوطه نیز منتقل می شود.

en: If you move this attachment, the folder location of the associated shortcuts are not changed.
fa_IR: اگر این پیوست را منتقل کنید ، مکان پوشه میانبرهای مرتبط تغییر نمی کند.

en: If you move this shortcut, the location of the source/main file is not changed.
fa_IR: اگر این میانبر را منتقل(جابجا) کنید ، مکان منبع / پرونده اصلی تغییر نمی کند.

en: Import
fa_IR: درون ریزی

en: Import data:
fa_IR: درون ریزی داده ها :

en: Import from other plugins
fa_IR: درون ریزی دسته بندی از سایر افزونه ها

en: Importing categories from another plugin is only available in PRO version.
fa_IR: وارد کردن دسته ها از یک افزونه دیگر فقط در نسخه *PRO* موجود است.

en: Importing data is only available in PRO version.
fa_IR: وارد کردن داده ها فقط در نسخه *PRO* موجود است.

en: Imports categories and post relations.
fa_IR: درون ریزی دسته بندی ها و ارتباطات موجود در پست ها

en: In the current view of uploads, filters are active. Please reset them and refresh the view.
fa_IR: در نمای فعلی بارگذاری ، فیلترها فعال هستند. لطفاً آنها را مجدداً تنظیم کنید و نمای را تازه کنید.

en: It looks like you have already used another plugin for folders in the media library.
fa_IR: به نظر می رسد شما قبلاً از افزونه دیگری برای پوشه ها در کتابخانه رسانه استفاده کرده اید.

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Last
fa_IR: آخر

en: Last opened folder
fa_IR: آخرین پوشه باز شده

en: Latest
fa_IR: آخرین

en: Learn more about PRO
fa_IR: در مورد نسخه *PRO* بیشتر بدانید

en: Link to
fa_IR: پیوند به

en: Load RML functionality in frontend
fa_IR: قابلیت RML را در قسمت کاربری بارگیری کنید

en: Media File
fa_IR: فایل رسانه

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Move one file
fa_IR: انتقال یک فایل

en: Move to another folder
fa_IR: انتقال به یک پوشه دیگر

en: Move {count} files
fa_IR: انتقال {count} فایل

en: Natural order by filename ascending
fa_IR: نظم طبیعی توسط نام فایل صعودی

en: Natural order by filename descending
fa_IR: نظم طبیعی توسط نام فایل نزولی

en: New folders inherit this restriction
fa_IR: پوشه های جدید این محدودیت را به ارث می برند

en: No entries found
fa_IR: هیچ ورودی پیدا نشد

en: No folder at startup
fa_IR: بدون پوشه حین شروع به کار

en: No folder selected
fa_IR: پوشه ای انتخاب نشده است

en: No folders found
fa_IR: پوشه ای یافت نشد

en: No folders have been created yet. Just click on the button above to create your first folder.
fa_IR: هنوز هیچ پوشه ایجاد نشده است. فقط کافی است بر روی دکمه بالا کلیک کنید تا اولین پوشه خود را ایجاد کنید.

en: No matter where you are, the folder structure of Real Media Library is always where you can select files. For example in the dialog for selecting a "Featured Image".
fa_IR: مهم نیست که کجا هستید ، ساختار پوشه Real Media Library همیشه جایی است که می توانید پرونده ها را انتخاب کنید. به عنوان مثال در پنجره انتخاب "تصویر شاخص".

en: No search results.
fa_IR: نتیجه ای یافت نشد

en: No valid folder.
fa_IR: پوشه معتبر نیست

en: No valid type.
fa_IR: نوع معتبر نیست

en: None
fa_IR: هیچ کدام

en: Note: You can only select galleries. Folders and collections are grayed.
fa_IR: توجه: فقط می توانید گالری ها را انتخاب کنید. پوشه ها و مجموعه ها خاکستری هستند.

en: Ok
fa_IR: تایید

en: Order by ID ascending
fa_IR: ترتیب براساس شناسه صعودی

en: Order by ID descending
fa_IR: ترتیب براساس شناسه نزولی

en: Order by date ascending
fa_IR: ترتیب براساس تاریخ صعودی

en: Order by date descending
fa_IR: ترتیب براساس تاریخ نزولی

en: Order by filename ascending
fa_IR: ترتیب براساس نام فایل صعودی

en: Order by filename descending
fa_IR: ترتیب براساس نام فایل نزولی

en: Order by name ascending
fa_IR: ترتیب براساس نام صعودی

en: Order by name descending
fa_IR: ترتیب براساس نام نزولی

en: Order by title ascending
fa_IR: ترتیب براساس عنوان صعودی

en: Order by title descending
fa_IR: ترتیب براساس عنوان نزولی

en: Order content by drag & drop
fa_IR: مرتب سازی محتوا با کشیدن و رها کردن

en: Organize the nodes within your folder tree according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
fa_IR: گره ها را در داخل درخت پوشه خود طبق یک معیار (به عنوان مثال نام نزولی) یا با کشیدن و رها کردن سازمان دهی کنید.

en: Organizing your media files is really easy with the Real Media Library plugin. You can arrange the order of your files yourself by dragging and dropping. This allows you to move important files to the top for faster access.
fa_IR: دسته بندی فایل های رسانه ای شما با این افزونه بسیار آسان است. شما می توانید با کشیدن و رها کردن ترتیب فایل های خود را مرتب کنید. این به شما امکان می دهد تا فایل های مهم را برای دسترسی سریعتر به بالا منتقل کنید.

en: PRO Feature
fa_IR: امکانات نسخه *PRO*

en: Parent
fa_IR: والدین

en: Path
fa_IR: مسیر

en: Permissions
fa_IR: مجوزها

en: Please select a folder (media library) in the block settings.
fa_IR: لطفاً یک پوشه (کتابخانه رسانه) را در تنظیمات بلوک انتخاب کنید.

en: Please select a folder to show items.
fa_IR: لطفا پوشه ای را برای نمایش موارد انتخاب کنید

en: PolyLang: Automatically move translations
fa_IR: PolyLang: ترجمه ها به طور خودکار منتقل می شوند.

en: Product license not for production use!
fa_IR: مجوز استفاده از این محصول هنوز فعال نشده است.!

en: Product license not yet activated.
fa_IR: مجوز استفاده از این محصول هنوز فعال نشده است.

en: Random Order
fa_IR: مرتب سازی تصادفی

en: Real Media Library is a WordPress plugin that empowers you with advanced media management. You can use this plugin to organize the thousands of images, audio, video and PDF files in your media library into folders. Basically it is a file manager like Windows Explorer or Mac Finder, but for WordPress.
fa_IR: Real Media Library یک افزونه وردپرس است که شما را با مدیریت پیشرفته رسانه توانمند می کند. می توانید از این افزونه برای سازماندهی هزاران فایل تصویر ، صوتی ، تصویری و PDF موجود در کتابخانه رسانه خود در پوشه ها استفاده کنید. در واقع این یک مدیر فایل مانند Windows Explorer یا Mac Finder است ، اما برای وردپرس.

en: Real Media Library is not active for the current user.
fa_IR: افزونه Real Media Library برای این کاربر فعال نشده است.

en: RealMediaLibrary:General
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: RealMediaLibrary:Import / Export
fa_IR: درون ریزی / برون ریزی

en: RealMediaLibrary:Reset
fa_IR: بازنشانی تنظیمات

en: Rearrange
fa_IR: تنظیم مجدد

en: Rearrange *{name}* placement manually
fa_IR: تنظیم مجدد *{name}* و قرار دادن دستی

en: Refresh
fa_IR: تازه سازی

en: Refreshes the current folder view.
fa_IR: نمایش پوشه فعلی را تازه سازی می کند.

en: Reindex order
fa_IR: فهرست سازی مجدد مرتب سازی

en: Release key to move file
fa_IR: کلیدی را برای انتقال فایل فشار دهید

en: Reload content
fa_IR: بارگذاری مجدد محتوا

en: Rename
fa_IR: تغییر نام

en: Rename the current selected folder.
fa_IR: پوشه انتخاب شده تغییر نام داده شد.

en: Reorder files in this folder
fa_IR: مرتب سازی مجدد فایل ها در این پوشه

en: Reset
fa_IR: تنظیم مجدد

en: Reset count
fa_IR: تنظیم مجدد شمارنده

en: Reset folder count cache
fa_IR: تنظیم مجدد حافظه نهان پوشه

en: Reset names, slugs and absolute pathes
fa_IR: بازنشانی نام ، نامک ها و مسیرهای مطلق

en: Reset order
fa_IR: تنظیم مجدد مرتب سازی

en: Reset the order of all galleries
fa_IR: تنظیم مجدد مرتب سازی همه گالری ها

en: Reset to last order
fa_IR: تنظیم مجدد به آخرین مرتب سازی

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Select a folder and view more details about it.
fa_IR: پوشه ای را انتخاب کنید و جزئیات بیشتری راجع به آن مشاهده کنید.

en: Select destination folder
fa_IR: پوشه مقصد را انتخاب کنید

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Shortcut
fa_IR: میانبر

en: Shortcut infos
fa_IR: اطلاعات میانبر

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Something went wrong.
fa_IR: چیزی مشکل دارد.

en: Start importing
fa_IR: وارد کردن را شروع کنید

en: Subfolders
fa_IR: زیر پوشه

en: Success
fa_IR: موفق

en: Successfully copied one file
fa_IR: یک فایل با موفقیت کپی شد.

en: Successfully copied {count} files
fa_IR: تعداد {count} فایل با موفقیت کپی شدند.

en: Successfully created *{name}*
fa_IR: *{name}* با موفقیت ایجاد شد

en: Successfully deleted *{count} folders*
fa_IR: تعداد *{count} پوشه* حذف شد.

en: Successfully deleted *{name}*
fa_IR: پوشه *{name}* با موفقیت حذف شد.

en: Successfully moved one file
fa_IR: یک فایل با موفقت منتقل شد.

en: Successfully moved {count} files
fa_IR: تعداد {count} فایل با موفقیت منتقل شد.

en: Successfully renamed folder to *{name}*
fa_IR: پوشه *{name}* با موفقیت تغییر نام پیدا کرد.

en: Successfully sorted the tree hierarchy
fa_IR: سلسله مراتب درخت را با موفقیت مرتب شد.

en: Thanks for using the free version of Real Media Library.
fa_IR: با تشکر از شما برای استفاده از نسخه رایگان Real Media Library.

en: The count always includes shortcuts
fa_IR: شمارش همیشه شامل میانبرها هم شود.

en: The current selected folder has some restrictions:
fa_IR: پوشه انتخاب شده فعلی محدودیت هایی دارد:

en: The file is uploaded to the folder where you are currently in.
fa_IR: پرونده در پوشه ای که در حال حاضر در آن هستید بارگذاری می شود.

en: The folder could not be created because it already exists.
fa_IR: این پوشه به دلیل اینکه از قبل وجود داشته است نمی تواند ایجاد شود.

en: The folder could not be created in the database.
fa_IR: این پوشه نمی تواند در بانک اطلاعاتی ایجاد گردد.

en: The folder you try to delete has subfolders.
fa_IR: پوشه ای که قصد حذف آن را دارید داری زیر پوشه هست.

en: The given folder does not allow to reorder the files.
fa_IR: پوشه معین شده اجازه تنظیم مجدد فایل ها را نمی دهد.

en: The given folder does not exist or you cannot rename this folder.
fa_IR: پوشه معین شده وجود ندارد یا نمی توانید این پوشه را تغییر نام دهید.

en: The given folder does not exist.
fa_IR: پوشه مشخص شده وجود ندارد.

en: The given folder was not found.
fa_IR: پوشه مشخص شده یافت نشد.

en: The given parent does not allow the folder type.
fa_IR: والد معین شده اجازه برای این نوع پوشه را نمی دهد

en: The given parent does not exist to set the parent for this folder.
fa_IR: والد معین شده برای تنظیم به عنوان والد این پوشه وجود ندارد

en: The parent %d does not exist.
fa_IR: پوشه والد %d وجود ندارد.

en: This file has no associated shortcuts. You can create shortcuts by moving files per mouse and hold any key.
fa_IR: این فایل هیچ میانبر مرتبطی ندارد. شما می توانید بوسیله انتقال فایل ها با موس و نگه داشتن یک کلید ،میانبر ها را ایجاد کنید.

en: This folder has an automatic order. Please deactivate that first.
fa_IR: این پوشه دارای مرتب سازی خودکار است. لطفاً ابتدا آن را غیرفعال کنید.

en: This functionality is not available in the free version (%s).
fa_IR: این قابلیت (%s) در نسخه رایگان در دسترس نمی باشد.

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage *(0 kB)*. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).
    Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
fa_IR: این یک میانبر از یک فایل کتابخانه رسانه است. میانبرها به هیچ فضای ذخیره سازی فیزیکی نیاز ندارند *(0 کیلوبایت)*. اگر می خواهید خود فایل را تغییر دهید، باید این کار را در فایل اصلی انجام دهید (به عنوان مثال فایل رسانه را از طریق یک افزونه جایگزین کنید).
    همچنین توجه داشته باشید که فیلدهای موجود در میانبرها می توانند با فایل اصلی متفاوت باشند، به عنوان مثال "عنوان"، "توضیحات" یا "عنوان".

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage <strong>(0 kB)</strong>. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).<br/>Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
fa_IR: این میانبر یک فایل کتابخانه رسانه ای است. میانبرها به هیچ فضای ذخیره سازی بدنی نیازی به <strong> (0 کیلوبایت) </strong> ندارند. اگر می خواهید خود فایل را تغییر دهید ، باید این کار را در فایل اصلی انجام دهید (مثلاً فایل رسانه را از طریق یک افزونه جایگزین کنید). <br/> همچنین توجه داشته باشید که قسمت های میانبرها می توانند با فایل اصلی متفاوت باشند ، به عنوان مثال "عنوان" ، "توضیحات" یا "عنوان".

en: This option is disabled on this page. Please navigate to the media library.
fa_IR: این گزینه در این صفحه غیرفعال است. لطفا به کتابخانه رسانه بروید.

en: Thumbnail
fa_IR: بند انگشتی

en: Unorganized
fa_IR: بدون دسته بندی

en: Unorganized is the same as a root folder. Here you can find all files which are not assigned to a folder.
fa_IR: Unorganized همان پوشه root است. در اینجا می توانید تمام پرونده هایی را که به یک پوشه اختصاص داده نشده اند ، پیدا کنید.

en: Unorganized pictures
fa_IR: تصاویر دسته بندی نشده

en: WPML: Automatically move translations
fa_IR: WPML: به صورت خودکار ترجمه ها منتقل می شوند.

en: Want to create subfolders?
fa_IR: جهت ایجاد پوشه جدید کلیک کنید?

en: Want to upload entire folders?
fa_IR: جهت ایجاد پوشه جدید کلیک کنید?

en: Wipe all
fa_IR: همه را پاک کنید

en: Wipe all settings (folders, attachment relations)
fa_IR: همه تنظیمات را پاک کنید (پوشه ها ، روابط پیوست)

en: Wipe attachment relations
fa_IR: روابط پیوست ها را حذف کنید.

en: You are not allowed to change the parent for this folder.
fa_IR: شما مجاز به تغییر والدین برای این پوشه نیستید.

en: You are not allowed to create a subfolder here.
fa_IR: شما اجازه ندارید در این محل زیر پوشه ایجاد کنید.

en: You are not allowed to delete this folder.
fa_IR: شما اجازه حذف این پوشه را ندارید

en: You are not allowed to insert files here.
fa_IR: شما اجازه درج این فایل ها را در این محل ندارید.

en: You are not allowed to move the file.
fa_IR: شما اجازه انتقال فایل را ندارید.

en: You are not allowed to rename this folder.
fa_IR: شما اجازه تغییر نام این پوشه را ندارید.

en: You can also reset an single folder in its folder details.
fa_IR: همچنین می توانید یک پوشه را در جزئیات پوشه آن تنظیم مجدد کنید.

en: You can only move images to a gallery.
fa_IR: شما فقط تصاویر را می توانید به گالری منتقل کنید.

en: You can simply upload files directly to a folder. Select a folder and upload files.
fa_IR: می توانید فایل ها را مستقیماً در یک پوشه بارگذاری کنید. پوشه ای را انتخاب کنید و فایل ها را بارگذاری کنید.

en: You cannot *create* subfolders
fa_IR: شما نمی توانید زیر پوشه *ایجاد* کنید

en: You cannot *delete* the folder
fa_IR: شما نمی توانیداین پوشه را *حذف* کنید

en: You cannot *move* files outside the folder
fa_IR: فایل های خارج از پوشه را نمی توانید *منتقل* کنید

en: You cannot *rearrange* subfolders
fa_IR: شما نمی توانید پوشه های داخلی را *دوباره تنظیم* کنید

en: You cannot *rename* the folder
fa_IR: شما این پوشه را نمتوایند *تغییر نام* دهید

en: You cannot change *parent* folder
fa_IR: شما نمی توانید *والد* این پوشه را تغییر دهید

en: You need to provide a set of files.
fa_IR: شما باید مجموعه ای از فایل ها را فراهم کنید.

en: You will be redirected to the external website of PRO version. Please confirm to continue!
fa_IR: به وب سایت خارجی نسخه *PRO* هدایت خواهید شد. لطفا برای ادامه تأیید کنید!

en: upload to folder
fa_IR: بارگذاری در پوشه
