Plugins - Advanced Editor Tools - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (74 entries)

en: Instances of the Classic editor on the front end of the site
fa: نمایش ویرایشگر کلاسیک در جلو سایت

en: Other instances of the Classic (TinyMCE) editor in wp-admin
fa: نمایش دیگری از ویرایشگر کلاسیک (TinyMCE) در wp-admin

en: Advanced Editor Tools Settings Import
fa: تنظیمات درون‌ریزی ویرایشگر پیشرفته

note: Plugin Name of the plugin
en: Advanced Editor Tools
fa: ویرایشگر پیشرفته

note: Author of the plugin
en: Automattic
fa: اتوماتیک

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/tinymce-advanced/
fa: https://fa.wordpress.org/plugins/tinymce-advanced/

en: Clear formatting
fa: پاک کردن ساختار

en: Add Classic Paragraph block
fa: افزودن بلوک پاراگراف کلاسیک

en: Toolbars for the Classic Editor
fa: نوار ابزار برای ویرایشگر کلاسیک

en: Importing of settings failed. The imported file is invalid.
fa: درون‌‌ریزی تنظیمات انجام نشد. پرونده وارد شده نامعتبر است.

en: Importing of settings failed. The imported file is empty.
fa: درون‌‌ریزی تنظیمات انجام نشد. پرونده وارد شده خالی است.

en: Importing of settings failed. Please import a valid settings file.
fa: درون ‌ریزی تنظیمات انجام نشد. لطفاً یک پرونده تنظیمات معتبر وارد کنید.

en: Settings imported successfully.
fa: درون‌ریزی تنظیمات موفقیت آمیز بود.

en: Import settings from string
fa: درون‌ریزی تنظیمات بصورت متن

en: Import settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات

en: The settings are imported from a previously exported settings file.
fa: درون‌ریزی تنظیمات از پرونده تنظیمات قبلی انجام شده است.

en: Mark
fa: علامت

en: For use instead of the Paragraph Block. Supports transforming to and from multiple Paragraph blocks, Image, Table, List, Quote, Custom HTML, and most other blocks.
fa: برای استفاده بجای بلاک پاراگراف. پشتیبانی میشود از تبدیل به و از چند بلوک پاراگراف،تصویر،جدول،فهرست،نقل قول، کدسفارشیی HTML، و بلاک‌های دیگر.

en: In addition most default blocks can be transformed into classic paragraphs, and a Classic Paragraph can be converted to multiple blocks.
fa: علاوه بر این، بیشتر بخش‌های پیش‌فرض می توانند تبدیل شوند به پاراگراف‌های کلاسیک، و پاراگراف‌های کلاسیک می تواند به بخش های چندگانه تبدیل شود.

en: Append all buttons to the top toolbar in the Classic Paragraph and Classic blocks.
fa: تمام دکمه ها را به نوار ابزار بالا در بلوک های کلاسیک پاراگراف و کلاسیک اضافه کنید.

en: The toolbars in the Classic Paragraph and Classic blocks are narrower and show on focus.
fa: نوارابزار در پاراگراف کلاسیک و بلاک‌های کلاسیک باریکتر و در فوکوس نمایش داده میشود.

en: Toolbars for the Classic Paragraph and Classic blocks
fa: نوارابزار در پاراگراف کلاسیک و بلاک‌های کلاسیک

en: Classic Editor (TinyMCE)
fa: ویرایشگر کلاسیک (TinyMCE)

en: Block Editor (Gutenberg)
fa: ویرایشگر بلاک( گوتنبرگ)

en: You can add multiple paragraphs, tables, galleries, embed video, set fonts and colors, and generally use everything that is available in the Classic Editor.
fa: میتوانید پاراگراف،جدول،گالری،ویدئو،فونت‌های چندگانه و رنگ‌های متنوع استفاده کنید وعموما استفاده کنید از هرچیزی که در ویرایشگر کلاسیک موجود است.

en: The Classic Paragraph block includes the familiar TinyMCE editor and is an extended and enhanced Classic block.
fa: بلاک کلاسیک پاراگراف شامل ویرایشگر آشنای TinyMCE و بلاک کلاسیک توسعه یافته و پیشرفته است.

en: Classic Paragraph
fa: پاراگراف کلاسیک

en: Disabled:
fa: غیرفعال شده:

en: If you prefer to use both editors side by side, do not enable this option. It is better to install the %1$sClassic Editor plugin%2$s.
fa: اگر ترجیح می‌دهید از هردو ویرایشگر در کنارهم استفاده کنید، این گزینه را فعال نکنید. بهتر است %1$s افزونه ویرایشگر کلاسیک%2$s را نصب کنید.

en: It will allow you to use other plugins that enhance that editor, add old-style Meta Boxes, or in some way depend on the previous Edit Post screen.
fa: آن به شما اجازه می دهد از افزونه‌های دیگر برای بهبود ویرایشگر استفاده کنید، اضافه کنید استایل قدیمی متا باکس، یا در روشی دیگر براساس صفحه نمایش قبلی.

en: Selecting this option will restore the previous (&#8220;classic&#8221;) editor and the previous Edit Post screen.
fa: انتخاب این گزینه بازیابی می کند(&#8220;ویرایشگر&#8221;) کلاسیک و صفحه نمایش قبلی.

en: Replace the Block Editor with the Classic Editor
fa: ویرایشگر بلاک با ویرایشگر کلاسیک جایگزین میکند

en: This makes the Block Editor more familiar, easier to use, easier to get used to, and more compatible with your existing workflow.
fa: این ویرایشگر بلاک را آشناتر می کند، برای استفاده راحت تر می کند، و همچنین هماهنگی اش را برای استفاده کنونی شما بیشتر از قبل می کند.

en: This affects buttons that are added by other plugins. These buttons will be appended to the top toolbar row instead of forming second, third, and forth rows.
fa: این موثر بر دکمه‌هایی ست که افزونه‌]ای دیگر اضافه می کنند.این دکمه‌ها در بالای نوارابزار بجای ردیف‌های دوم و سوم و چهارم اضافه می شود.

en: Enable the editor menu (recommended).
fa: فعال کردن فهرست ویرایشگر (توصیه می شود).

en: The buttons will wrap around depending on the width of the toolbar.
fa: دکمه ها بسته به عرض نوار ابزار بسته می شوند.

en: For best results enable the menu and add only essential buttons.
fa: برای بهترین نتایج، فهرست را فعال کنید و تنها دکمه های ضروری را اضافه کنید.

en: Drop buttons in the toolbars, or drag the buttons to rearrange them.
fa: دکمه ها را در نوار ابزار بکشید، یا دکمه ها را بکشید تا آنها را دوباره مرتب کنید.

en: Replace the size setting available for fonts with: %s.
fa: جایگزینی تنظیمات اندازه‌ی قلم برای فونت ها با: %s

en: A stylesheet file named editor-style.css was not added by your theme.
fa: یک فایل css با نام editor-style.css توسط قالب شما افزوده نشده است.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: The Classic Editor (Add New and Edit posts and pages)
fa: ویرایشگر کلاسیک (افزودن جدید و ویرایش نوشته‌ها و برگه‌ها)

en: Enable the editor enhancements for:
fa: فعال‌سازی گزینه‌های پیشرفته ویرایشگر برای:

en: Settings import and export
fa: درون‌ریزی و برون‌ریزی تنظیمات

en: Create CSS classes menu
fa: ایجاد منو کلاس‌های CSS

en: Font sizes
fa: اندازه‌های قلم

en: Open the TinyMCE link dialog when using the link button on the toolbar or the link menu item.
fa: بازکردن پنجره لینک TinyMCE درهنگام استفاده از دکمه لینک در نوار ابزار یا آیتم منوی لینک

en: Alternative link dialog
fa: پنجره لینک جایگزین

en: Replace the browser context (right-click) menu.
fa: جایگزین منوی (کلیک راست) محتوای مرورگر

en: Enable more list options: upper or lower case letters for ordered lists, disk or square for unordered lists, etc.
fa: فعال‌سازی گزینه‌های لیست بیشتر: حروف کوچک و بزرگ برای لیست‌های مرتب، دیسک یا مربع برای لیست‌های نامرتب، غیره

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Please upgrade your WordPress installation or download an <a href="%s">older version of the plugin</a>.
fa: لطفا وردپرس خود را بروزرسانی کنید یا یک <a href="%s">نسخه قدیمی‌تر از افزونه را دانلود نمایید</a>.

en: Advanced Editor Tools requires WordPress version %1$s or newer. It appears that you are running %2$s. This can make the editor unstable.
fa: ویرایشگر پیشرفته tinyMCE به نسخه ی وردپرس %1$s  نیاز دارد. به نظر می رسد شما از نسخه ی %2$s  استفاده می کنید. این موضوع باعث عدم پایداری ویرایشگر میگردد.

en: The [Toolbar toggle] button shows or hides the second, third, and forth button rows. It will only work when it is in the first row and there are buttons in the second row.
fa: دکمه [Toolbar toggle] دکمه های دوم، سوم و چهار را نشان می دهد یا پنهان می کند. این کار تنها زمانی انجام می شود که در ردیف اول قرار داشته و دکمه هایی در ردیف دوم وجود دارد.

en: Restore Default Settings
fa: بازنشانی تنظیمات پیشفرض

en: Import Settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات

en: Export Settings
fa: برون‌بری تنظیمات

en: Administration
fa: مدیریت

en: However it may behave unexpectedly in rare cases, so test it thoroughly before enabling it permanently.
fa: با این وجود ممکن است در موارد نادر اتفاق بیفتد، بنابراین قبل از اینکه آن را به طور دائم فعال کنید، آن را کاملا آزمایش کنید.

en: Load the CSS classes used in editor-style.css and replace the Formats menu.
fa: بارگذاری کلاس‌های CSS بکاررفته در editor-style.css و جایگزینی فهرست فرمت‌ها.

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Context Menu
fa: منوی متن

en: List Style Options
fa: گزینه‌های نگارش لیست

en: Unused Buttons
fa: دکمه‌های استفاده نشده

en: Enable the editor menu.
fa: فعال سازی منوی ویرایشگر.

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: ERROR: All toolbars are empty. Default settings loaded.
fa: خطا: همه نوارابزارها خالی می‌باشند. تنظیمات پیشفرض بارگذاری شدند.

en: Importing of settings failed.
fa: درون‌ریزی تنظیمات ناموفق شد.

en: Verify
fa: تایید

en: Alternatively the settings can be imported from a JSON encoded string. Please paste the exported string in the text area below.
fa: درون‌ریزی تنظیمات از طریق رشته‌ی کدشده JSON صورت می‌گیرند. لطفا رشته‌ی برون‌بری شده را در ناحیه متنی زیر، وارد نمایید.

en: Back to Editor Settings
fa: بازگشت به تنظیمات ویرایشگر

en: The settings are exported as a JSON encoded file.
fa: تنظیمات به عنوان یک رشته JSON کدگذاری شده برون‌بری می‌شوند.

en: Default settings restored.
fa: تنظیمات پیشفرض بازیابی شدند.
